• Szukaj RWD
  • Konto RWD
  • Rejestracja RWD
  • Koszyk RWD
  • Schowek RWD
adres sklepu stacjonarnego: ul.Waszyngtona 122 Warszawa
tel. 22 813 63 08, 22 810 94 88
tel.kom. 609-240-003
Slider 1 w naglowku

Notice: Undefined variable: Nawigacja_bannerow in /szablony/mustang.rwd/strona_glowna.tp on line 232
0
Promocje w internetowym sklepie jeździeckim Mustang
Nowości w internetowym sklepie jeździeckim Mustang
Strona główna1 » KOLEKCJE2 » TEKNA - SIODŁA MISTRZÓW 10 LAT GWARANCJI3

Producenci

Kategorie

Parisol Polska

Roeckl Sports Polska

 

Ostatnie aktualności

TEKNA - SIODŁA MISTRZÓW 10 LAT GWARANCJI

Siodła TEKNA – 10 lat gwarancji
W jeździe konnej dobór odpowiedniego siodła wysokiej jakości jest sprawą niezwykle istotną. TEKNA TK jest doskonałą imitacją skóry, wykonaną z innowacyjnego, nowoczesnego materiału. Zastosowanie tego materiału powoduje, że siodła nie wymagają specjalnego czyszczenia, a do pielęgnacji wystarczy mycie ich wodą.
Dostępne w naszym internetowym sklepie jeździeckim siodła są trwałe, komfortowe, a materiał, z którego są wykonane oddychający.
Konstrukcja siodła jest ergonomiczna, oparta na lekkiej i odpornej na odkształcenia terlicy syntetycznej. Wymienne łęki umożliwiają precyzyjne dopasowanie rozstawu siodła do budowy konia. Zastosowane zostały odpinane klocki kolanowe, dzięki czemu łatwiej dopasować siodło do budowy jeźdźca.
Siodła oferowane w naszym sklepie pozwalają utrzymać stabilny dosiad, nie ulegają odkształceniom, a materiał zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Jazda jest komfortowa, ponieważ siodła mają miękkie wyściełane siedzisko.
Siodła TEKNA nadają się zarówno dla osób zaawansowanych w jeździe konnej, jak i dla nowicjuszy. Produkowane są w trzech typach:
  • ogólnoużytkowe
  • skokowe
  • dresażowe
Siodła TEKNA to unikalne połączenie stylu i profesjonalizmu wykonania. Gwarantujemy, że siodła te są wyjątkowo trwałe i solidne. Dlatego każdy Klient, który kupi u nas siodło TEKNA, otrzyma dziesięcioletnią gwarancję. Istnieje możliwość zakupu siodła w systemie ratalnym.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem siodeł i innego sprzętu jeździeckiego. Chętnie doradzimy w kwestii wyboru siodła idealnego.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Copyrights © 2022 Mustang SC