• Szukaj RWD
  • Konto RWD
  • Rejestracja RWD
  • Koszyk RWD
  • Schowek RWD
adres sklepu stacjonarnego: ul.Waszyngtona 122 Warszawa
tel. 22 813 63 08, 22 810 94 88
tel.kom. 609-240-003
Slider 1 w naglowku

Notice: Undefined variable: Nawigacja_bannerow in /szablony/mustang.rwd/strona_glowna.tp on line 232
0
Promocje w internetowym sklepie jeździeckim Mustang
Nowości w internetowym sklepie jeździeckim Mustang
Strona główna1 » SPRZĘT JEŹDZIECKI2 » Derki3 » Półderki4

Producenci

Kategorie

Parisol Polska

Roeckl Sports Polska

 

Ostatnie aktualności

Półderki

Derki do jazdy wyróżniają się przede wszystkim specjalnym krojem, dostosowanym do ruchów konia. Posiadają specjalne wycięcie na siodło. Pomagają rozgrzać konia przed treningiem i utrzymać ciepło w jego trakcie. Mogą być przeciw deszczowe, dzięki temu koń nie moknie i nie traci ciepła podczas jazdy w terenie.

Półderki do jazdy muszą być przede wszystkim funkcjonalne, oddychające, zapewniać niezbędne ciepło, ale nie przegrzewać. Wykonane z mocnych i odpornych materiałów mogą być podszyte polarem. Mogą być odblaskowe, wodoodporne, chroniące przed wiatrem. W naszej ofercie znajdę państwo półderki dopasowane do potrzeb konia i jeźdźca oraz pogody i pory roku. Gdy za oknem ciemno, proponujemy półderki odblaskowe.

Półderki do karuzeli spacerowe i treningowe. Ich krój jest podobny do zwykłej derki, z tą różnicą, że mają wycięcie na łopatkach. Chronią grzbiet konia nie krępując jego ruchów, są praktyczne i wytrzymałe. Mogą być wykonane z polaru lub z wodoodpornego materiału, dzięki któremu koń nie moknie i nie traci ciepła podczas pracy czy to na lonży, na spacerze lub na karuzeli.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Copyrights © 2022 Mustang SC