• Szukaj RWD
  • Konto RWD
  • Rejestracja RWD
  • Koszyk RWD
  • Schowek RWD
adres sklepu stacjonarnego: ul.Waszyngtona 122 Warszawa
tel. 22 813 63 08, 22 810 94 88
tel.kom. 609-240-003
  • Slider 1 w naglowku
0
0
Promocje w internetowym sklepie jeździeckim Mustang
Nowości w internetowym sklepie jeździeckim Mustang
Strona główna1 » SPRZĘT JEŹDZIECKI2 » Derki3 » Stajenne4

Producenci

Kategorie

Parisol Polska

Roeckl Sports Polska

 

Stajenne

Derki stajenne dobieramy podobnie jak derki padokowe z uwzględnieniem tego, że jest to jednak zamknięte pomieszczenie, gdzie nie pada deszcz ani nie wieje wiatr.

Przy wyborze derki kierujemy się przede wszystkim kondycją, w jakiej znajduje się koń, czy ma swoją sierść i w jakiej kondycji się ta sierść znajduje i oczywiście, czy koń jest ogolony. Zwracamy też uwagę na samą stajnię czy jest w niej ciepło i czy koń nie stoi w przeciągu.

Derki stajenne występują w wielu gramaturach, kolorach i wzorach, są wykonane z materiałów oddychających i trwałych, często są to materiały, do których nie przyczepia się słoma i siano, jednak nie posiadają właściwości wodoodpornych, dlatego nie powinny być stosowane na zewnątrz. Różnią się też krojem od derek padokowych - nie posiadają rozcięcia na łopatkach.

Derki stajenne mogą być wykorzystywane także w transporcie i na zawodach, chronią konia przed obtarciami. Wyposażone są w pasy krzyżowe pod brzuchem, zapięcie na piersi oraz pasek na ogon. W naszej ofercie znajdą państwo derki stajenne bawełniane oraz derki stajenne z wypełnieniem od 100 do 400 g Posiadamy derki z najnowszych kolekcji, w wielu wzorach i kolorach, przecież konie też muszą nadążać za modą.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Copyrights © 2021 Mustang SC