• Szukaj RWD
  • Konto RWD
  • Rejestracja RWD
  • Koszyk RWD
  • Schowek RWD
adres sklepu stacjonarnego: ul.Waszyngtona 122 Warszawa
tel. 22 813 63 08, 22 810 94 88
tel.kom. 609-240-003
Slider 1 w naglowku

Notice: Undefined variable: Nawigacja_bannerow in /szablony/mustang.rwd/strona_glowna.tp on line 232
0
Promocje w internetowym sklepie jeździeckim Mustang
Nowości w internetowym sklepie jeździeckim Mustang
Strona główna1 » SPRZĘT JEŹDZIECKI2 » Czapraki magnetyczne3

Producenci

Kategorie

Parisol Polska

Roeckl Sports Polska

 

Ostatnie aktualności

Czapraki magnetyczne

Czapraki magnetyczne to nowoczesne, zaawansowane technologicznie produkty, dzięki którym jeszcze lepiej można zadbać o komfort oraz zdrowie i dobre samopoczucie konia. Tradycyjne czapraki to po prostu podkłady chroniące koński grzbiet przed obtarciami oraz siodło przed potem zwierzęcia i działające amortyzująco.
Modele magnetyczne mają jednak dodatkowe działanie ortopedyczne. Ich noszenie jest bardzo korzystne dla końskiego kręgosłupa. Działanie pola magnetycznego zmniejsza ból, a do tego stymuluje przepływ krwi, co przekłada się na przyspieszenie regeneracji zwierzęcia po nadmiernym wysiłku.
Tego typu produkty świetnie sprawiają się jako narzędzie profilaktyczne pozwalające zapobiec powstawaniu urazów, są też świetnym uzupełnieniem w rehabilitacji.

W ofercie posiadamy szeroki wybór produktów tego typu. Dostępne są modele różniące się między sobą krojem oraz rozmiarem. Posiadamy produkty wyposażone w elastyczną, lateksową piankę, która pochłania wszelkie wstrząsy i uderzenia. Dzięki temu można jeszcze bardziej zadbać o komfort zwierzęcia. Chcąc zadbać zdrowie konia i zapewnić mu wygodę, warto zaopatrzyć się w czaprak magnetyczny.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Copyrights © 2022 Mustang SC