Szukaj
znajdziesz nas
Aleja Waszyngtona 122 Warszawa Czynne poniedziałek-piątek 10:30-18:30,
sobota 10:30-15:00
Strona główna » O nas
WYSYŁKA GRATIS PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 350zł
Promocja nie dotyczy klientów hurtowych, paczek wysyłanych za pobraniem, wysyłek zagranicznych oraz pasz i suplementów.

O nas

Internetowy sklep "sprzetjezdziecki.com" jest własnością firmy Mustang SC. Mustang działa od 1983 roku. Był pierwszym sklepem jeździeckim w Polsce. Początkowo działał pod nazwą Chevalier, a od 1993 roku, aż po dzień dzisiejszy pod nazwą Mustang, z siedzibą przy ul.Jerzego Waszyngtona 122, 04-074 Warszawa.

Internetowy i stacjonarny sklep jeździecki Mustang jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem na Polskę następujących firm:


ROECKL - rękawiczki niemieckej firmy o 170 letniej tradycji. Gwarancja jakości i pięknych wzorów. Rękawiczki mistrzów m.in. Ludger Beerbaum, Ulla Salzgeber.
PENTA - niemiecka firma zajmująca się produkcją cylindrów i kasków o najwyższych normach bezpieczeństwa.
PARISOL - preparaty pielęgnacyjne i odżywcze dla koni oraz środki do konserwacji sprzętu jeździeckiego renomowanej niemieckiej firmy nagradzanej przez pismo St.Georg, jako najlepsze produkty na rynku.
KOENIGS - doskonałej jakości sztyblety i oficerki renomowanej niemieckiej firmy. Buty mistrzów m.in. Isabell Werth i Marcus Ehning. Szyte ręcznie.
USG United Sportproducts Germany - ubiory (bryczesy, rajtroki, koszule, bluzki, kamizelki, kurtki, skarpety, żółwiki, kamizelki ochronne, kaski, sztyblety, sztylpy skórzane i syntetyczne), sprzęt (ogłowia, siodło, kantary, ochraniacze, wędzidła, derki, czapraki, piłki, szczotki), wyposażenie jeźdźca (baty, palcaty, wędzidła, skrzynki na sprzęt), dodatki do pasz.

Jesteśmy bezpośrednim importerem firm: Pikeur/Eskadron, Cavallo, Waldhausen, Kieffer, Passier, Busse, Horze, Ekkia, Kyron, Pfiff, G.Passier. Dostępne także artykuły firm: Euro-Star, Sprenger, Fleck i inni.


Większość produktów posiadamy we własnej hurtowni, co oznacza błyskawiczną wysyłkę. Termin dostawy innych towarów określamy po uzgodnieniu z Producentem.

Jeśli mają Państwo możliwość serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie. Sklep znajduje się przy ul. Jerzego Waszyntgona 122. Pracujemy w dni powszednie w godz. 10:30-18:30, w soboty 10:30-15:00.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę i pomoc w doborze najlepszego ubioru i sprzętu, w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb. Nieustannie uzupełniamy swoją wiedzę podczas spotkań z naszymi niemieckimi partnerami biznesowymi, śledzimy aktualne trendy, zawsze jesteśmy na bieżąco. Pracują u nas prawdziwi miłośnicy konii i fachowcy - zootechnik, instruktor jazdy konnej.

mustang@mustang.waw.pl

tel. 22 813 63 08, 22 810 94 88

tel.kom. 609-240-003


Przejdź do strony głównej
Copyrights © 2024 Mustang SC Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu