• Szukaj RWD
  • Konto RWD
  • Rejestracja RWD
  • Koszyk RWD
  • Schowek RWD
adres sklepu stacjonarnego: ul.Waszyngtona 122 Warszawa
tel. 22 813 63 08, 22 810 94 88
tel.kom. 609-240-003
  • Slider 1 w naglowku
0
0
Promocje w internetowym sklepie jeździeckim Mustang
Nowości w internetowym sklepie jeździeckim Mustang
Strona główna1 » SPRZĘT JEŹDZIECKI2 » Derki3 » Przeciw owadom4

Producenci

Kategorie

Parisol Polska

Roeckl Sports Polska

 

Przeciw owadom

Owady i insekty mogą być wyjątkowo dokuczliwe, nie tylko dla ludzi, ale także dla koni, mogą też powodować u konia szereg problemów, takich jak lipcówka, egzema, podrażnienie oczu, nozdrzy oraz bolesne ukąszenia.

Co zrobić w przypadku gdy środki odstraszające nie działają lub koń nie lubi, lub boj się sprayów, a stoi cały dzień na padoku? Rozwiązaniem są derki siatkowe, przeciw owadom, które można znaleźć w naszym sklepie. Przygotowaliśmy szereg wariantów i modeli, aby z łatwością można było dopasować je do każdego konia. Posiadamy w ofercie derki w różnych kolorach i wzorach, w tym także bardzo popularny wzór w pasy zebry. Mamy też derki przeciw owadom z kapturem, kołnierzem i maską, aby móc zapewnić pełną ochronę. Wiele modeli jest miękko podszytych, aby nie obcierać konia, nawet podczas długich godzin spędzonych na padoku lub łące.

Zachęcamy także do bliższego zapoznania się z modelami zabezpieczających konia przed promieniami UV, które mogą być szkodliwe. Innym rodzajem derek siatkowych są derki egzemowe. Bardzo podobne do zwykłych z tą różnicą, że chronią właściwie całe ciało konia łącznie z brzuchem. Wykonane są z bardzo drobnej i gęstej siateczki.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Copyrights © 2021 Mustang SC