mustang@mustang.waw.pl (22) 813-63-08 (22) 810-94-88 609 240 003

sklep stacjonarny: ul. Jerzego Waszyngtona 122, 04-074 Warszawa

poniedziałek-piątek 10:30-19, sobota 10-16

  • Slider 1 w naglowku
  • Slider 2 w naglowku
  • Slider 3 w naglowku
012
0
» » Artykuły jeździeckie

Producenci

Kategorie

Sprenger Test Center

 alt
alt

Program Sprenger
Test Center
7 dni

 

Parisol Polska

Roeckl Sports Polska

 

Artykuły jeździeckie

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości artykuły jeździeckie renomowanych producentów sprzętu do jazdy konnej.  Posiadamy profesjonalne akcesoria jeździeckie zarówno dla długoletnich i zawodowych jeźdźców, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają zaprzyjaźniać się z końmi. U nas każdy znajdzie artykuły do jazdy konnej, idealnie dostosowane do swoich potrzeb oraz poziomu zaawansowania.

Jazda konna jest zarówno sportem, jak i atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego. Dla wielu miłośników jeździectwa, jest to pasja na całe życie. Wymaga ona wielu specjalistycznych akcesoriów, które nie tylko utrzymują komfort jazdy, ale przede wszystkim jej bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziecie wszystko, czego potrzebuje każdy jeździec. Zakupić można u nas takie akcesoria jak: kask, bryczesy, kamizelki ochronne, rękawiczki jeździeckie, sztyblety, sztylpy, oficerki jeździeckie, stroje jeździeckie, ogłowia, wodze, siodła, popręgi, czapraki, derki, strzemiona, ochraniacze skokowe, treningowe, transportowe itd. W naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości artykuły pielęgnacyjne dla zwierząt, karmy i pasze.

Specjalnie dla Państwa sprowadzamy najwyższej jakości artykuły jeździeckie. Dostępne są u nas najnowsze kolekcje znanych producentów sprzętu jeździeckiego. Szeroka gama produktów, z pewnością każdemu umożliwi wybranie czegoś odpowiedniego dla siebie. Modne oraz funkcjonalne stroje jeździeckie, praktyczny osprzęt, komfortowe i skuteczne ochraniacze, urocze i zabawne upominki – wszystko to znajdziesz u nas w sklepie internetowym i stacjonarnym w Warszawie.


 

Copyrights © 2018 Mustang SC